Ga naar de inhoud
PCG Buren
Menu
  • Home
  • Over ons
    • Onze mensen
    • Kernen
    • Standpunten
    • Historie
    • ANBI Transparantiegegevens
  • Nieuws
  • Burenpraat
  • Mooi hier!
  • Doneren
  • Lid worden
  • Contact

Column raadspraat: Het is maar net hoe je het bekijkt

Gepost op 4 oktober 20224 oktober 2022 door Jan Keuken

Het is maar net hoe je het bekijkt. Deze zin is vaak het einde, of het begin van een discussie. De gemeenteraad is met frisse energie begonnen aan het nieuwe politieke seizoen. We proberen een nieuwe vergaderstructuur uit en behandelen verschillende belangrijke onderwerpen.

Onderwerpen die alle inwoners raken en waar verschillend over gedacht wordt. Water bijvoorbeeld, als het in je kelder staat, heb je er duidelijk genoeg van. Maar als de teelt opdroogt, kun je er geen genoeg van krijgen. Of neem de stikstofplannen, voor sommige agrarische ondernemers een ernstige bedreiging voor de levensvatbaarheid van de onderneming. Voor anderen weer een herstel van de natuur. Maar wanneer is de natuur hersteld?

Als we het toch over Agrariërs hebben, het behoud van cultureel erfgoed boven en onder de grond is belangrijk. Op een economisch haalbare manier ruimte geven voor bijvoorbeeld boomteelt waar dit volgens de omgevingsvisie kan, is dit ook. U ziet, het is zelden zwart of wit. Maar grijs en saai is de gemeentepolitiek hierdoor niet. Gelukkig maar.

Maar hoe bekijkt u het eigenlijk? We horen het graag!

Auteur: Jan Keuken, raadslid PCG Buren

Geplaatst in Nieuws

Laatste nieuws

Lokale politiek is sleutel voor toekomst van agrarische sector

20 september 2025

Column: Van hulpdiensten tot militair materieel, alles staat stil op de Rijnbrug bij Rhenen. Dat móet anders!

19 augustus 2025

Raadspraat: Greetje Doornebalplein

1 juli 2025

PCG Buren presenteert concept-kandidatenlijst voor gemeenteraadsverkiezingen 2026

28 juni 2025

Zomercolumn: Zomerstilte vóór de Stem van Buren

25 juni 2025

Privacyverklaring

Auteursrecht © 2025 PCG Buren – OnePress thema door FameThemes